گروه صباحی

SABAHI GROUP

گروه صباحی

گروه صباحی با بیش از یک قرن سابقه، متشکل از شرکت‌های فعال در بخش‌های مختلف صنعتی، تجاری و تولیدی به فعالیت می‌پردازد که بنیان‌گذاری و ریاست گروه را آقای ناصر صباحی بر عهده دارند و هم‌اکنون به کمک نسل سوم خانواده در حال رشد و ترقی است. شرکت‌های زیرمجموعه گروه با نام‌های بازرگانی صباحی و پودر‌های میکرونیزه ایران بر پایه  کسب‌وکار مستقیم و با استراتژی شفافیت در بازار داخلی و خارجی، به‌صورت مکمل و هم‌سو برای ارائه بهترین‌ها فعالیت می‌کنند. بازرگانی صباحی با ۴۲ سال سابقه تجاری در شاخه‌های تأمین مواد اولیه دارویی، اقلام بسته‌بندی، تجهیزات و ماشین‌آلات و انتقال تکنولوژی در حال فعالیت است. همچنین شرکت پودرهای میکرونیزه ایران با ۳۷ سال تجربه تولیدی در صنعت پلیمر مشغول می‌باشد. ما با کسب اعتماد مستمر و متداوم که نتیجه آن داشتن زنجیره طولانی‌مدت تجاری با بیش از ۲۳۰۰ مشتری در اقصی نقاط کشور است آماده خدمت‌رسانی به شما هستیم.

OUR COMPANIES

شرکت‌های ما

بنیان‌گذار - ناصر صباحی

پیامی از ریاست ...

ما بارها نظاره‌گر پشیمانی مردمی بوده‌ایم که با خود می‌گویند: «اگر ۱۰ سال پیش بود، چنین و چنان می‌کردم» برای ما امروز آغاز ۱۰ سال آینده است؛ امروز ما باشهامت، بی‌پروا و شجاعانه عمل خواهیم کرد تا ۱۰ سال بعد با خود بگوییم، «موفق شدیم» به‌جای آنکه بگوییم، «بایستی چنین می‌کردیم.»

مایه افتخار من است که ورود شما به وب‌سایت گروه صباحی را خوش‌آمد بگویم، جایی که شما درباره‌ی کسب‌وکار، اخلاق، رفتار و استانداردهای کاری ما، همراه با ردیفی از خدمات و محصولات باکیفیتی که برای مشتریانمان فراهم می‌آوریم، اطلاعات کسب می‌کنید.

کشور ایران یکی از بزرگ‌ترین ذخایر نفت و گاز جهان را در اختیار دارد و از طریق صادرات نفت و گاز درآمد قابل‌توجهی به دست می‌آورد. این مسئله ایران را به یکی از مهم‌ترین مقاصد صادرات دنیا تبدیل کرده است. از سال ۱۹۷۰ انقلاب صنعتی در ایران شروع شد که به دنبال آن سرمایه‌گذاری‌های خارجی بسیاری در این کشور انجام گرفت. هجوم سرمایه‌گذاری خارجی به ایران حجم واردات به ایران را افزایش داد. اقتصاد سریعاً در حال رشد ایران باعث شد نیاز به واردات کالاها و خدمات، روند رو به رشدی بگیرد. گروه صباحی در این شرایط توانسته است خود را به‌عنوان یکی از تأمین‌کنندگان اصلی فن‌آوری، ماشین‌آلات و مواد خام به بازار ایران مطرح نماید.

اینجانب سید ناصر صباحی در اواسط قرن بیستم میلادی در یک خانواده بازرگان بزرگ شدم. پدرم مرا تشویق کرد تا کسب‌وکارم را به‌صورت حرفه‌ای دنبال کنم و یک تکنوکرات بشوم. من در فضایی بزرگ شدم که مرا کاملاً در تماس با بازرگانان در بازار ایران چه در بازار قدیم و چه در بازار جدید قرارداد. من مدارک دانشگاهی متعددی در زمینه‌های کسب‌وکار، مهندسی، فلسفه و ریاضیات اخذ نمودم. در حالیکه مشغول تحصیل در ایالات‌متحده بودم، هیچ‌گاه نگاه خود را از بازار ایران برنداشتم. پس از بازگشت به ایران در سال ۱۳۵۴ شمسی، اولین شرکت خود را با نام شرکت بازرگانی صباحی در سال ۱۳۵۹ تأسیس نمودم. هدف من گسترش کسب‌وکار خانوادگی در حوزه خشکبار بود که پدرم در سال ۱۳۱۲ آن را بنا نهاده بود. حضور فعال من در بازار ایران باعث شد تا به خوبی از نیاز رو به رشد بازار کشورم به واردات فن‌آوری از کشورهای خارجی آگاهی پیدا کنم. این مسئله باعث چرخشی در کسب‌وکار حرفه‌ای من شد و به‌این‌ترتیب از یک صادرکننده به یک واردکننده و نماینده انحصاری تولیدکنندگان خارجی درجه‌یک تبدیل شدم.

ستار صباحی
This site is registered on wpml.org as a development site.