گروه صباحی

پیام ریاست گروه

ما بارها نظاره گر پشیمانی مردم بوده ایم که با خود می گویند:”اگر ۱۰ سال پیش بود، چنین و چنان می کردم” برای ما امروز آغاز ۱۰ سال آینده است؛ امروز با شهامت، بی پروا و شجاعانه عمل خواهیم کرد تا ۱۰ سال بعد با خود بگوییم “موفق شدیم” به جای آنکه بگوییم “بایستی چنین می کردیم”.

با کمال افتخار کاتالوگ گروه صباحی را در معرض دید شما قرار می دهیم. این کاتالوگ علاوه بر معرفی لیستی از کالاها و خدمات با کیفیتی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم، شما را با کسب و کار، ارزشها و استانداردهای کاری ما آشنا خواهد کرد.

اینجانب ناصر صباحی در اواسط قرن بیستم میلادی در یک خانواده بازرگان بزرگ شدم. پدرم مرا تشویق کرد تا کسب و کارم را به صورت حرفه ای دنبال کنم و یک تکنوکرات بشوم. من در فضایی بزرگ شدم که مرا کاملا در تماس با بازرگانان در بازار ایران چه در بازار قدیم و چه در بازار جدید قرار داد. من مدارک دانشگاهی متعددی در زمینه های کسب و کار، مهندسی، فلسفه و ریاضیات اخذ نمودم.

در حالیکه مشغول تحصیل در ایالات متحده بودم، هیچ گاه نگاه خود را از بازار ایران برنداشتم. پس از بازگشت به ایران در سال ۱۳۵۴ ، اولین شرکت خود را با نام شرکت بازرگانی صباحی در سال ۱۳۵۹ تأسیس نمودم. هدف من گسترش کسب و کار خانوادگی در حوزه خشکبار بود که پدرم در سال ۱۳۱۲ آن را بنا نهاده بود. حضور فعال من در بازار ایران باعث شد تا به خوبی از نیاز رو به رشد بازار کشورم به واردات فناوری از کشورهای خارجی آگاهی پیدا کنم.

این مسأله باعث چرخشی در کسب و کار حرفه ای من شد که با الهام بخشیدن به نسلهای آینده در دستیابی کامل به ظرفیتهای خود و اجرای راهکارهای خلاقانه برای رشد تجاری از یک صادرکننده به یک وارد کننده و نماینده انحصاری تولیدکنندگان خارجی درجه یک تبدیل شدم.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.